+420 603 550 580 tenisvratimov@seznam.cz

V neděli 13.8.2017 se již tradičně konal na tenisových kurtech ve Vratimově turnaj v babytenisu, který je součástí Babolat Tour 2016 -15.ročníku tenisového okruhu pro děti od 8 – 9 let. Turnaje se zúčastnilo 25 malých tenistů nejen z ČR, ale také ze Slovenska.

Hráči byli rozděleni do 8 skupin po 3, respektive 4 hráčích. Ve skupinách sehráli utkání každý s každým do 4 gamů a první dva ze skupiny postoupili do hlavní soutěže,která se pak již hrála klasickým „pavoukem“, ostatní hráli soutěž útěchy.

Děti předvedly bojovné výkony a i v tomto mladém věku byl vidět tenis na velmi dobré úrovni. Nás jako pořadatele a trenéry potěšilo 4.místo domácího tenisty Jakuba Fedora (8 let) – v současnosti největší tenisové naděje vratimovského tenisu.

Vítězem se stal Marek Čech z TK Agrofert Prostějov, který ve finále porazil Karolínu Ondráškovou z SC Ostrava, na 3. místě se umístil Ondřej Klimša z téhož oddílu. Zapojilo se i šest dalších vratimovských tenistů : 11. Valerie Scheibinger,13. Samuel Bednář, 17. Agáta Střondalová, 18. Jakub Franc, 22. Jakub Samek, 23. Lukáš Cielecký. Všem děkuji za reprezentaci našeho oddílu.